DUBOR® d.o.o.

DUBOR® d.o.o.

Druge Poljanice 4

HR 10040 Zagreb

Tel +385 1 65 23 882

Fax +385 1 65 28 134

info@dubor.hr

Rukovoditelj prodaje za Istočnu Europu

Roko Marošević, Dipl.-Ing. (FH) 

roko.marosevic@dubor

Tel +385 1 65 20 259

Fax +385 1 65 28 134

Mobil + 385 98 277 089

Asistent prodaje, administracija

Martina Pavlović Poljak

info@dubor.hr

Tel: +385 1 65 23 882 

Mobil: + 385 99 232 66 78

Fax: +385 1 65 28 134




DÜBÖR AG

DÜBÖR Backtrennmittel und Appratebau AG 

Gehrenstrasse 4 

CH 5074 Eiken 

+41 62 865 62 40 

+41 62 865 62 50



Upravljanje



Upravitelj

Holger Groneweg 
h.groneweg@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 40
Fax +41 62 865 62 50

Stellvertretender Geschäftsführer

Voditelj strateškom Tischer shopping

Holger Nussbeck 
holger.nussbeck@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 40

Fax +41 62 865 62 50


Prodaja



švicarska

 

Armin Erni 

armin.erni@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 42

Fax +41 62 865 62 50

 

Italija

Adriana Petrini 
amministrazione@dueboer.com

adrianapetrini@virgilio.it

Tel +39 031 70 07 38

Mobile +39 33 56 54 04 92

Fax +39 031 70 07 38


Turska / Bliski Istok / Afrika 

Melih Bekçioğlu 

melih.bekcioglu@dueboer.com

Mobile Turkey: +90 536 992 79 57

Tel +41 62 865 62 40

Fax +41 62 865 62 50


Pekar / Poslastičar


Norman Hunziker 

norman.hunziker@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 42

Fax +41 62 865 62 50


Upravitelj Ureda / knjigovodstvo


Upravitelj Ureda / Knjigovodstvo

Gabriella Rubino 
g.rubino@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 43

Fax +41 62 865 62 50


Prodaja Podrška



švicarska

Maria Mattina 

m.mattina@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 40
Fax +41 62 865 62 50

švicarska

Sandy Groneweg 

s.groneweg@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 40
Fax +41 62 865 62 50


švicarska, Turska, Bliski Istok; Logistika; Homepage

Adrian Bandi 

a.bandi@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 40
Fax +41 62 865 62 50

Italija

Agatina Ieraci 

amministrazione@dueboer.com
a.ieraci@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 55
Fax +41 62 865 62 50



Turska, Moyen Orient; Knjigovodstvo

Zeliha Basak Savci 

zb.savci@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 61
Fax +41 62 865 62 50


Izgradnja , Istraživanje & Razvoj



tehnički savjeti / Izgradnja

Anton Waldmeier 

a.waldmeier@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 56
Mobile +41 79 322 71 75
Fax +41 62 865 62 50


Usluga / Montiranje & proizvodnja



Mécatronicien / Technicien de Maintenance
Mark Schönherr 
mark.schoenherr@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 40
Fax +41 62 865 62 50
Mobile +41 76 382 91 16

Electricien
Uwe Eicken 
uwe.eicken@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 57
Fax +41 62 865 62 50



Izgradnja

Stefan Buhtz

stefan.buhtz@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 40
Fax +41 62 865 62 50

Bravar 

Erkan Kaiser

erkan.kaiser@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 40

Fax +41 62 865 62 50


Knjigovodstvo


Nadine Raemy 
n.raemy@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 43
Fax +41 62 865 62 50


Food Safety Proizvodni pogon


Jan Schalski 
Jan.Schalski@dubor.de
Tel +49 5222 93 44 0
Fax +49 5222 93 44 86