DÜBÖR Nederland b.v.

DÜBÖR Nederland b.v.

De Kreek 10

NL 4906 BB Oosterhout

Tel +31 (0) 162 42 1111

Fax +31 (0) 162 42 1116

info@dubor.nl


Sales Manager

Piet van Dongen 

piet@dubor.nl

Tel. +31 (0)162 42 1111

Fax +31 (0)162 42 1116

Mob. +31 (0)6 20271212

Office manager / sales

Caroline Dudok 

caroline@dubor.nl


Tel. +31 (0)162 42 1111

Fax +31 (0)162 42 1116

Mob. +31 (0)6 30120612

Administratie / Kwaliteit

Chantal Severins 

chantal@dubor.nl


Tel. +31 (0)162 42 1111

Fax +31 (0)162 42 1116



DÜBÖR AG

DÜBÖR Backtrennmittel und Appratebau AG 

Gehrenstrasse 4 

CH 5074 Eiken 

+41 62 865 62 40 

+41 62 865 62 50



Beheer



Manager

Holger Groneweg 
h.groneweg@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 40
Fax +41 62 865 62 50

Strategic Purchasing

Adjunct-Directeur

Holger Nussbeck 
holger.nussbeck@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 40

Fax +41 62 865 62 50


Verkoop



Zwitserland

 

Armin Erni 

armin.erni@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 42

Fax +41 62 865 62 50

 

Italië
Area Sales Manager Italy

Adriana Petrini 
amministrazione@dueboer.com

adrianapetrini@virgilio.it

Tel +39 031 70 07 38

Fax +39 031 70 07 38


Turkije / Midden Oosten / Afrika 

Melih Bekçioğlu 

melih.bekcioglu@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 59

Fax +41 62 865 62 50


Bakker / Banketbakker




Norman Hunziker 

norman.hunziker@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 42

Fax +41 62 865 62 50

 

www.NormanHunziker.ch


Responsable administratif/comptabilité


Office Manager / Boekhouden

Gabriella Rubino 
g.rubino@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 43

Fax +41 62 865 62 50


Sales support



Zwitserland

Maria Mattina 
m.mattina@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 40
Fax +41 62 865 62 50

Zwitserland

Sandy Groneweg 

s.groneweg@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 40
Fax +41 62 865 62 50


Zwitserland, Turkije, Midden Oosten; Logistiek; Website

Adrian Bandi 

a.bandi@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 40
Fax +41 62 865 62 50

Italië

Agatina Ieraci 
amministrazione@dueboer.com
a.ieraci@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 55
Fax +41 62 865 62 50



Turkije, Midden OostenBoekhouden

Zeliha Basak Savci 

zb.savci@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 61
Fax +41 62 865 62 50


Bouw, onderzoek & ontwikkeling



Technisch Advies / Bouw

Anton Waldmeier 

a.waldmeier@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 56
Mobile +41 79 322 71 75
Fax +41 62 865 62 50


Service / Montage & Ontwikkeling



Mechatronics / Technicus
Mark Schönherr 
mark.schoenherr@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 40
Fax +41 62 865 62 50
Mobile +41 76 382 91 16

Elektricien
Uwe Eicken
uwe.eicken@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 57
Fax +41 62 865 62 50



Constructie

Stefan Buhtz

stefan.buhtz@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 40
Fax +41 62 865 62 50

Slotenmaker

Erkan Kaiser

erkan.kaiser@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 40

Fax +41 62 865 62 50


Boekhouden


Nadine Raemy 
n.raemy@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 43
Fax +41 62 865 62 50


Food Safety productieplant


Jan Schalski 
Jan.Schalski@dubor.de
Tel +49 5222 93 44 0
Fax +49 5222 93 44 86


Social  Media DÜBÖR Nederland

DÜBÖR Nederland b.v., De Kreek 10 (P.O. Box 121)

4906 BB Oosterhout (4900 AC Oosterhout)

phone +31 162 42 11 11, fax +31 162 42 11 16, info@dubor.nl