DÜBÖR AG

DÜBÖR Backtrennmittel und Appratebau AG 

Gehrenstrasse 4 

CH 5074 Eiken 

+41 62 865 62 40 

+41 62 865 62 50


Yönetim



Yönetim
Holger Groneweg 
h.groneweg@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 40
Fax +41 62 865 62 50

Stv. Geschäftsleitung

Strateji Satınalma Sorumlusu

Holger Nussbeck 
holger.nussbeck@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 40

Fax +41 62 865 62 50


Satış


Türkiye / Orta dogu / Afrika

Melih Bekçioğlu 

melih.bekcioglu@dueboer.com

Mobile Turkey: +90 536 992 79 57

Tel +41 62 865 62 40

Fax +41 62 865 62 50



Isvicre 

Armin Erni 

armin.erni@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 42

Fax +41 62 865 62 50

 

Italya

Adriana Petrini 
amministrazione@dueboer.com

adrianapetrini@virgilio.it

Tel +39 031 70 07 38

Mobile +39 33 56 54 04 92

Fax +39 031 70 07 38


Fırincı/ Pastacı


Norman Hunziker 

norman.hunziker@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 40

Fax +41 62 865 62 50


Ofis Müdürü


Ofis Müdürü / Muhasebe Departmanı

Gabriella Rubino 
g.rubino@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 43

Fax +41 62 865 62 50


Satış ic hizmetler 



Isvicre

Maria Mattina
m.mattina@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 40
Fax +41 62 865 62 50

Isvicre

Sandy Groneweg 
s.groneweg@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 40
Fax +41 62 865 62 50


IsvicreTürkiye, Orta dogu; Lojistik; Ana Sayfa

Adrian Bandi 

a.bandi@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 40
Fax +41 62 865 62 50

Italya

Agatina Ieraci 
amministrazione@dueboer.com
a.ieraci@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 55
Fax +41 62 865 62 50



Türkiye / Orta doguMuhasebe Departmanı

Zeliha Basak Savci 

zb.savci@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 61
Fax +41 62 865 62 50


Lojistik



Lojistik ve Depo

Yves Francfort 
logistik@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 40
Fax +41 62 865 62 50


Konstrüksiyon, Araştırma ve Geliştirme



Teknik Danışmanlık / Konstüksiyon

Anton Waldmeier 

a.waldmeier@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 56
Mobile +41 79 322 71 75
Fax +41 62 865 62 50

Konstrüksiyon / Geliştirme
Christian Stücheli 

christian.stuecheli@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 44 

Fax +41 62 865 62 50


Konstrüksiyon / Geliştirme

Silvia Schinke 
silvia.schinke@dueboer.com
Tel +41 62 865 67 80
Fax +41 62 865 62 50


Servis / Montaj ve Yapim



Mekatronikci / Servis teknisyeni
Mark Schönherr
mark.schoenherr@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 40
Fax +41 62 865 62 50
Mobile +41 76 382 91 16

Elektrikci
Uwe Eicken 
uwe.eicken@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 57
Fax +41 62 865 62 50



Cilingir

Erkan Kaiser 

erkan.kaiser@dueboer.com

Tel +41 62 865 62 40
Fax +41 62 865 62 50


Muhasebe Departmanı


Nadine Raemy 
n.raemy@dueboer.com
Tel +41 62 865 62 43
Fax +41 62 865 62 50


Gida Güvenligi Üretim tesislerinde 


Jan Schalski 
Jan.Schalski@dubor.de
Tel +49 5222 93 44 0
Fax +49 5222 93 44 86